DRUGI SVET

Kjer se vse konča
je konec sveta.
Mogoče.
Mogoče tam je
neskončno polje,
gozd,morje,...
Mogoče so tam svobodne ptice,
morda stalnice
ali pa selivke.
Mogoče tam so srečni ljudje,
ki so pozabili na svoje gorje,...
Morda pa tam ni ne tega ne onega
in lahko živimo le do obzorja sveta svojega.

jaz

Komentiranje je zaprto!

jaz
Napisal/a: jaz

Pesmi

  • 30. 10. 2007 ob 07:49
  • Prebrano 1184 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 255

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!