
vidim ga, mislim ta haiku, čeprav v chemtrailse ne verjamem :)))
super!
lp, Lidija
narava je - mrtva in ubijalska ;)
hvala, Lidija. ma, tudi če ne verjameš, da le vidiš ;-)
Irena - narava je popolna :-)
narava je popolna
mislila sem na tvojo sliko - haiku - slika iz narave :)
ja, saj je slika iz narave, jogurtov lonček, dimnik ipd. spadajo med razširjene cvetlice (flores civili) :-)
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Tomaž Mahkovic
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!