
Izbrisan uporabnik
....na Zemlji,...izgleda...tudi ne :)
Kako krasna popotnica....drobtinice spoznanj, odlomljene od maminega hlebca...
Zelo mi je lepa.
Objem :)
majda
Majdi, hvala ti.
Nekajkrat sem jo spreminjala, popravljala, zajemala, zdaj pa mislim, da je pravilno poštno ležeča :-)
...čeprav je malo za vse, ki so tako ali drugače sedeli/sedijo z mano na klopci.
Lepo bodi,
T.
....kruh je iz drobtinic...
Lep dan...naj ti vzhaja ...
Majda
Tudi jaz tako mislim. Najvrednejše so drobtine. Skrbno se jih čuva.
In enako Majda, tudi tebi želim vzhajajoč dan.
T.
Pozdravljena, Tamara, tudi mene se je pesem dotaknila. Nekaj pa sem razmišljala:
...
Čebele prosto letajo,
dvigujejo semena. (ali cvetni prah?
Šuštenje v pozabljenem jeziku
preglasi valovanje za zavesami,
če si podržiš dlan nad očmi (morda bi moral biti tu pomišljaj?)
tvoja mala čelada: obljubi.
...
Tako opremljen, vzami žlico,
lepoto jutra kot zadnjo
vodo, za obstoj nedosegljivo
in obenem nepogrešljivo.
V nove dni.
Občutek edinosti dneva.
Daj, poskusi. Ura je 7. (zdi se mi, da se tu pesem konča in da je nadaljevanje že ramišljanje - zate tako značilen konec - ali pa celo nova pesem?)
Kaj meniš? Lp, Ana
Ana, sem jutranje razmislila in menim, da so tvoji popravki povsem na mestu.
Pesem sem popravila.
Sedaj se samo ne morem odločiti ali zaključiti s stavkom:"in možnost vstati, oditi ali pa tudi ne." ali pa tudi tega izpustiti.
Kaj meniš?
Lp
T.
Tamara, res dober pomislek. Mislim, da ti občutek dobro pravi, da ga izpusti (morda je presplošen za uvide in toplino v tej pesmi),
lp, Ana
Ana, hvala.
Sem odstranila stavek. Tako, da zaključujem z neponovljivostjo.
Ljuba mi je ta beseda.
Lp
T.
In je: za vsakega novo, pesem pa je lep in rahločuten opomnik k odraščanju, prežet s skrbjo in ljubeznijo ... čestitke,
Ana
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: Izbrisan uporabnik
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!