
Ne da mi več
iskati ljubezni v očeh kjer je ni,
in vedno vztrajat',
tudi v skrajnosti.
Ves trud je zaman,
ko se pojavi obup.
Čeprav bil si pretkan,
opustila sem up.
Še zadnja solza-
zadnjo bom zate spustila!
Vso razočaranje in prepire
bom z njo pozabila.
Toda....
Izgubila bom tebe,
izgubila del sebe.
a nikoli pozabila,
kaj vse naredil si zame.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: MJPaAnda
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!