Ne morem, ne gre

Ne da mi več

iskati ljubezni v očeh kjer je ni,

in vedno vztrajat',

tudi v skrajnosti.

 

Ves trud je zaman, 

ko se pojavi obup.

Čeprav bil si pretkan,

opustila sem up.

 

Še zadnja solza-

zadnjo bom zate spustila!

Vso razočaranje in prepire

bom z njo pozabila.

 

Toda....

 

Izgubila bom tebe,

izgubila del sebe.

a nikoli pozabila,

kaj vse naredil si zame.

MJPaAnda

Komentiranje je zaprto!

MJPaAnda
Napisal/a: MJPaAnda

Pesmi

  • 02. 06. 2017 ob 16:48
  • Prebrano 497 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 38.82

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!