
ne haiku
senryu
dober
Res je, da, da, Lidija. :-)
Lp, Sašo
Lepa hvala, Lidija!
Predvsem v skladu z našo realnostjo. Hvala ti, Andrejka! :-)
Lp
ja, poletje in ceste se bodo popravljale v špici sezone :) polži pa šc mimo :)
In mi vsi do iznemoglosti vzhičeni, da se lahko "drajsamo" po svežem zraku ... :-)
Lp
Ne morem drugega napisati, kot super, Sašo.
Sicer pa so vsi tvoji zapisi dobri in rada te berem. Komentiram manj, ker čas raje porabim za branje, ocenjevanje in izbor.
Še veliko navdiha in nam dobrega branja.
Lp, Lea
Lepa ti hvala, Lea, za prijetne besede in pozorno branje.
Lepih, sončnih dni ti želim,
Sašo
Tako je, a ne ... Hvala ti, Branka. :-)
Lp, Sašo
Petja, lepa ti hvala! :-)
Pozdravljena,
Sašo
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Sašo Zorc Florjanski
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!