KJE SEM

Prišla je noč in vzela dan,

v katerem je ostal moj jaz,

me zjutraj zarja prebudi,

in sonce prinese novi dan,

s katerim je prišla zavest,

da mene ni,

kako naj najdem včerajšnji dan,

v katerem sem ostal,

in v njem moj mikrokozmos.

Felix

Felix

Poslano:
13. 04. 2017 ob 11:17

westre,

no, pa si me našel, a sam se še vedno iščem.


Zastavica

Felix

Poslano:
13. 04. 2017 ob 11:59

Katica,

v mikrokozmusu je moja bit, meje zavedanje in sanje, kako naj grem naprej, če sem brez svojega stvarstva?

Zastavica

salke

Poslano:
13. 04. 2017 ob 12:08

Zanimivo spraševanje. Verjetno je tudi spraševanje del stvarstva.

Zastavica

Felix

Poslano:
13. 04. 2017 ob 12:20
Spremenjeno:
13. 04. 2017 ob 12:20

salke, lep pozdrav iz Maribora.


MOJA BIT


Mikrokozmus je moja bit,

meje zavedanje in sanje,

kako naj grem naprej,

če sem brez lastnega stvarstva.

Razum mi ukrivlja svet,

čutilo pa razvija

mojo zavest in človečnost.


Brez moje biti sem O. Felix

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Felix
Napisal/a: Felix

Pesmi

  • 13. 04. 2017 ob 10:55
  • Prebrano 609 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 54.64

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!