
Prišla je noč in vzela dan,
v katerem je ostal moj jaz,
me zjutraj zarja prebudi,
in sonce prinese novi dan,
s katerim je prišla zavest,
da mene ni,
kako naj najdem včerajšnji dan,
v katerem sem ostal,
in v njem moj mikrokozmos.
westre,
no, pa si me našel, a sam se še vedno iščem.
Katica,
v mikrokozmusu je moja bit, meje zavedanje in sanje, kako naj grem naprej, če sem brez svojega stvarstva?
Zanimivo spraševanje. Verjetno je tudi spraševanje del stvarstva.
salke, lep pozdrav iz Maribora.
MOJA BIT
Mikrokozmus je moja bit,
meje zavedanje in sanje,
kako naj grem naprej,
če sem brez lastnega
stvarstva.
Razum mi ukrivlja svet,
čutilo pa razvija
mojo zavest in človečnost.
Brez moje biti sem O.
Felix
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Felix
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!