OBSTAJAM

Zatipam dno, izbruhnem

krater pekla ki sm ga ustvaru.

Ne u tem zivljenju, u drugem

Apokalipsa čustev u alfa stanju.

U razumnem ne razumem..

Obstajam dukler bom ustvarju.

Nudit nazalost ti ne umem,

A besede sm globoko u sebi sparu.

 

ravnotežje ravnovesja peša

ni levela dokler strah me je usega.

katarza ne popravi časa.

lahko pa opomne, da jutri ne obstaja.

živimo zdej, morde bereš, morde slišiš

ti si moja prihodnost, zgodovino piše svinčnik.

prihodnost je domišljija

ne živet u njej, ker ne bo zgradila.

preteklost naj opominja

ne ponavljaj uzorcev, ker ne boš najdu smisla.

zdaj. 

moj zdaj je tvoja preteklost.

tvoj zdaj je moja prihodnost.

zate sem sedanjost.

zame si domišljija.

obstajam danes.

obstajam učeraj.

obstajam jutri.

živim večno.

Sandi mvp

Ervin Đuvelek

Poslano:
05. 01. 2017 ob 13:01

Super je! 

Lep pozdrav.

Zastavica

Ana Porenta

urednica

Poslano:
10. 01. 2017 ob 17:32

Pozdravček, sandi mvp, tudi meni se zdi zanimiva, a precej neenotna v zapisu. Morda ne bi bilo slabo, če opustiš vsa ločila (glede na to, da je zdaj videti, kot da jih naključno uporabljaš) in če se odločiš: da vse zapišeš v slengu ali pa po pravopisu - torej poenoti izraz.

Lp, Ana

Zastavica

Sandi mvp

Poslano:
07. 02. 2017 ob 15:31

hvala za smernice. 

lp. =)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Sandi mvp
Napisal/a: Sandi mvp

Pesmi

  • 04. 01. 2017 ob 23:31
  • Prebrano 616 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 89.9

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!