
Zatipam dno, izbruhnem
krater pekla ki sm ga ustvaru.
Ne u tem zivljenju, u drugem
Apokalipsa čustev u alfa stanju.
U razumnem ne razumem..
Obstajam dukler bom ustvarju.
Nudit nazalost ti ne umem,
A besede sm globoko u sebi sparu.
ravnotežje ravnovesja peša
ni levela dokler strah me je usega.
katarza ne popravi časa.
lahko pa opomne, da jutri ne obstaja.
živimo zdej, morde bereš, morde slišiš
ti si moja prihodnost, zgodovino piše svinčnik.
prihodnost je domišljija
ne živet u njej, ker ne bo zgradila.
preteklost naj opominja
ne ponavljaj uzorcev, ker ne boš najdu smisla.
zdaj.
moj zdaj je tvoja preteklost.
tvoj zdaj je moja prihodnost.
zate sem sedanjost.
zame si domišljija.
obstajam danes.
obstajam učeraj.
obstajam jutri.
živim večno.
Pozdravček, sandi mvp, tudi meni se zdi zanimiva, a precej neenotna v zapisu. Morda ne bi bilo slabo, če opustiš vsa ločila (glede na to, da je zdaj videti, kot da jih naključno uporabljaš) in če se odločiš: da vse zapišeš v slengu ali pa po pravopisu - torej poenoti izraz.
Lp, Ana
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Sandi mvp
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!