
Ni tako težko kot se zdi
poskusi in ne skrbi
če ti bo padla krona z glave
ker ne škodi kdaj pa kdaj
pokazati s prstom nase
osvobaja
in pomahal sem domačim pticam
še rahlo zaspanim
odkorakal široko odprtih oči
iskat karkoli
mogoče naletim na misel nekoga
ki kakor jaz časti drobtinice
in upa da v eni od njih zagleda dvojino
če pa srečam tišino jo povabim spregovoriti
v jeziku brez senc
lahko da bom zagledal vrana
ga premaknil iz zamišljenih oči
mu omenil o vzpenjanju na nepremagane stopnice
ki postajajo manjše
vsakič ko ne brodim po preteklosti
in do noči je spet čas
da pričakam jutro brez vprašanja
kako naprej.
ne skrbi, če ti kdaj pa kdaj pade krona z glave, osvobaja,
tudi tišina se večkrat prileže, da potem, ko se odloči govoriti senc sploh ni ...
lepa pesem, Igor <3
lp gj
Helou Branka in najlepša hvala!
Bodi lepo.
Igor
Helou Gorskijavor in hvala ti.
Bodi lepo.
Igor
Dober večer Arabela in en kot noben, vzemi vsaj štiri :)
Hvala ti in bodi lepo.
Igor
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: igor žuravlev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!