
Ničega ima najviše
gdje god se okreneš
naiđeš na ništa
na kaskade praznina
na disharmonične tišine
na zloćudni muk
na vrtloge ništavila
na vakuume
koje nema tko ni što
da ispuni svojim
davno zamrlim
zamrzlim srcem
il' dušom pustom
oništavjelom
gradovi imaju korijenje
u pustinji
kad jednom potonu
u ničije sjećanje
prošetat će tuda Bog
u tijelu šumskog ježa.
Čudovito!
Fascinanten začetek..... ničega ima najvišje....., ki vodi v globino nič-a.... in doseže vrhunec v
Gradovi imajo korijenje u pustinji.......
In zaključi lepo, ah ne, krasno!!
Prošetat če tuda Bog
U tijelu šumskog ježa
Hvala. Hvala.
Spet pesem z dušo za dušo.....
Hvala Tagore, na lijepim riječima, od srca !
lp iz Zagreba,
Duško
Duško,
v znamenju verovanja v nič. Prihajamo in odhajamo in se včasih res čudim
praznine, ki zmore zdržati...nič.
Lepo si napisal.
Lep pozdrav v nemirno mesto,
hope
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Duško Babić
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!