Pod oknom

Opolnoči, ko luna sveti,
in ko vsi že sanjajo,
pod oknom se prikaže temna senca,
in začne igrati na violino.

Igra umirjene,žalostne pesmi,
ko pa priskakujejo prvi svetli žarki sonca,
temna senca izgine,
saj ne mara sonca,
ki mu nikoli,
razen ]ponoči,
ni konca.

tascha

Komentiranje je zaprto!

tascha
Napisal/a: tascha

Pesmi

  • 11. 03. 2009 ob 19:28
  • Prebrano 804 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 88

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!