Brez pravega priimka

Z upi in cilji bil v zibelko dan,

da se pridno bi učil

in ne postal bi teleban.

 

Tako v šolo sem odhlačal,

da staršem z nečim bi odplačal.

Sem švical in se trudil,

vmes živeti sem zamudil.

 

Končal razrede sem z odliko,

vmes opazil bistveno razliko.

Življenje zvito je kot palačinka,

kratka ti je pot, brez pravega priimka.

sanchez

Ana Porenta

urednica

Poslano:
01. 11. 2016 ob 18:05

Pozdravljen, dobrodošel na pesem.si, lepo, da si se nam pridružil,

Ana

Zastavica

sanchez

Poslano:
07. 11. 2016 ob 22:02

Hvala za lep sprejem.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

sanchez
Napisal/a: sanchez

Pesmi

  • 19. 10. 2016 ob 23:32
  • Prebrano 689 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 71.11

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!