
Z upi in cilji bil v zibelko dan,
da se pridno bi učil
in ne postal bi teleban.
Tako v šolo sem odhlačal,
da staršem z nečim bi odplačal.
Sem švical in se trudil,
vmes živeti sem zamudil.
Končal razrede sem z odliko,
vmes opazil bistveno razliko.
Življenje zvito je kot palačinka,
kratka ti je pot, brez pravega priimka.
Pozdravljen, dobrodošel na pesem.si, lepo, da si se nam pridružil,
Ana
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: sanchez
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!