
Dober!
Pri sočloveku namreč večina najbolj opazi napake in pomanjkljivosti. Če jih nimaš, si skorajda neviden.
LP, mcv
modricvet, dober dan
Če imaš človeške pomankljivosti si tisti, ki bo tu in tam ...nastradal.
Če jih vsaj očitno ni da bi vedeli nimaš je pa tako, kot da te sploh ne bi bilo...
Odlično si to napisala modricvet,
lep konec vikenda ti želim
pozdrav,hope
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!