Misli človeka

Ko bom popoln me niti opazili ne bodo.

IŽ-lev

modricvet

Poslano:
16. 10. 2016 ob 11:52

Dober!

Pri sočloveku namreč večina najbolj opazi napake in pomanjkljivosti. Če jih nimaš, si skorajda neviden.


LP, mcv

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
16. 10. 2016 ob 12:35

modricvet, dober dan

Če imaš človeške pomankljivosti si tisti, ki bo tu in tam ...nastradal.

Če jih vsaj očitno ni da bi vedeli nimaš je pa tako, kot da te sploh ne bi bilo...

Odlično si to napisala modricvet,

lep konec vikenda ti želim

pozdrav,hope


Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Aforizmi

  • 15. 10. 2016 ob 03:25
  • Prebrano 540 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 41.2

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!