
Utrujen od petja
dolgega poletja :) ;)
Lp
Pi
babje poletje
cvrkot nekega črička
samo polglasen
ODLIČEN haiku! Sezonsko prikladen in bistro humoren.
LP, LIdija
Hvala, Pi, Lidija, Lomim led :)
lp
Jagoda
lep haiku in čestitke za podčrtanko <3
lp GJ
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: jagodanikacevic
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!