
Skrajno zamišljen
strmim v nebo
in se sprašujem
kje je glavni ventil
nato skomignem z rameni
ker včasih to počnem
in zamrmram pesem z naslovom
Stojim izpod mosta in čakam
ogledam si grafite na nosilcih
in po zamrmranem refrenu
drugega hita ki pravi
ali se bo draga
še v tem stoletju vrnila
da skupaj sedeva na klop
sedem na reklame
ki jih vtikajo v nabiralnike
eno od njih vzamem v roke
in pustim očem da se napasejo
gledam te moderne televizije
na misel pa mi pride
pesem z naslovom
Malo morgen Igor
in še vedno dežuje
znova skomignem z rameni
kar je rekord v enem dnevu
in zajezdim kolo
si zapojem
naj le pada dež
saj imam kapo na glavi.
Zdravo Igor, res lepo si tole napisal ni kaj pohvale.
LP.Stojan
Dober večer Stojan in hvala ti.
Bodi fajn.
Igor
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: igor žuravlev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!