S tremi golobi pod mostom

Skrajno zamišljen

strmim v nebo

in se sprašujem

kje je glavni ventil

nato skomignem z rameni

ker včasih to počnem

in zamrmram pesem z naslovom

Stojim izpod mosta in čakam

ogledam si grafite na nosilcih

in po zamrmranem refrenu

drugega hita ki pravi

ali se bo draga

še v tem stoletju vrnila

da skupaj sedeva na klop

sedem na reklame

ki jih vtikajo v nabiralnike

eno od njih vzamem v roke

in pustim očem da se napasejo

gledam te moderne televizije

na misel pa mi pride

pesem z naslovom

Malo morgen Igor

in še vedno dežuje

znova skomignem z rameni

kar je rekord v enem dnevu

in zajezdim kolo

si zapojem

naj le pada dež

saj imam kapo na glavi.

igor žuravlev

Stojan Vajda

Poslano:
06. 09. 2016 ob 19:51

Zdravo Igor, res lepo si tole napisal ni kaj pohvale.

LP.Stojan

Zastavica

igor žuravlev

Poslano:
06. 09. 2016 ob 20:21

Dober večer Stojan in hvala ti.

Bodi fajn.

Igor

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

igor žuravlev
Napisal/a: igor žuravlev

Pesmi

  • 06. 09. 2016 ob 11:28
  • Prebrano 688 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 261.46

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!