Jokajoče nebo

Izgubil sem tebe,

zdaj joče nebo,

ob meni pa tebe

nikdar več ne bo.

Prehodil sem mnogo,

res mnoge poti,

a spomin na ljubezen

srce para mi.

Ne vem,kaj naj

rečem,kaj naj storim,

ljubezni si tvoje

resnično želim.

A želja je eno,

to srce si želi,

če drug tega noče,

se to ne zgodi.

Stojan Vajda

Tamara Turšič

Poslano:
02. 09. 2016 ob 09:42

Mi obračamo, čas obrne.

Resnična je ta v mojih mislih. Pozaba ni nikoli pozaba, a odmev pa tudi ne sme postati. 

Lep dan ti želim,

T.

Zastavica

Stojan Vajda

Poslano:
02. 09. 2016 ob 10:43

Ja tako je Tamara, se popolnoma strinjal s teboj.

Lep sončen,topel pozdrav,

Stojan

Zastavica

romano

Poslano:
02. 09. 2016 ob 18:22

Ja ja, če drug tega noče, drugač se konča in mora se čimprej, da zadihal boš novi sveži veter. Pesmica lepa a otožna...


Lep večer, ki se bliža...

Zastavica

Stojan Vajda

Poslano:
02. 09. 2016 ob 20:06

Hvala Romano ,

Tudi tebi lep večer,

Stojan

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Stojan Vajda
Napisal/a: Stojan Vajda

Pesmi

  • 02. 09. 2016 ob 09:38
  • Prebrano 669 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 119.44

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!