
Izgubil sem tebe,
zdaj joče nebo,
ob meni pa tebe
nikdar več ne bo.
Prehodil sem mnogo,
res mnoge poti,
a spomin na ljubezen
srce para mi.
Ne vem,kaj naj
rečem,kaj naj storim,
ljubezni si tvoje
resnično želim.
A želja je eno,
to srce si želi,
če drug tega noče,
se to ne zgodi.
Mi obračamo, čas obrne.
Resnična je ta v mojih mislih. Pozaba ni nikoli pozaba, a odmev pa tudi ne sme postati.
Lep dan ti želim,
T.
Ja tako je Tamara, se popolnoma strinjal s teboj.
Lep sončen,topel pozdrav,
Stojan
Ja ja, če drug tega noče, drugač se konča in mora se čimprej, da zadihal boš novi sveži veter. Pesmica lepa a otožna...
Lep večer, ki se bliža...
Hvala Romano ,
Tudi tebi lep večer,
Stojan
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Stojan Vajda
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!