Dve zveri

Lovec na preži čaka zver, ki je na seznamu za odstrel, da jo pokonča.

IŽ-lev

srecok

Poslano:
03. 08. 2016 ob 13:38

ej, groza

da mu puška zaskoči

da mu polh na glavo skoči

da ga mravlja ugrizne v nos

in klop vščipne njegov ponos

(saj če bi ga uporabljal, ne bi lovil živali)


zveri na preži

ob truplu milo joče

medvedji mladič

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
03. 08. 2016 ob 14:01

srečok, prav imaš

sem razmišljala po aforizmu o tem, kdo daje na seznam pravico do ubijanja,

kdo je tisti, ki sploh in v imenu koga in česa ima to pravico, da človeku kima,

da to pa ni dobro in je treba ubiti, razen če je človek bog (in glede moči je ziher),

kar pa vodi do tega, da so tudi drugi seznami po svetu, prazaprav povsod, ki

dovoljujejo marsikaj kar se osnovne nedotakljivost in pravice do življenja

tiče... !.

srečok, tako kot si napisal. In človek ima zmeraj manj humanosti.

Mladič?  Glede na to,čigav je, ŠUS.

Samo da nihče nima slabe vesti, zato so seznami, ne. Dovolilnica. Do marsičesa.

Prejmi lep pozdrav, srečok,

hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Aforizmi

  • 03. 08. 2016 ob 13:12
  • Prebrano 530 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 131.07

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!