
Umrla je jedna sasvim nepoznata osoba.
Videla sam njenu ćerku.
Zažmurila sam.
Ona je širom otvorenih očiju
plakala.
Grize me savest što nisam otvorila svoje
i rekla sudbini
A ti? Vidiš li išta?
Marina dobro jutro,
na koncu pa si napisala vprašanja dva...Ja.
Naravnost, iskreno. Lepo.
Lep pozdrav, lepo bodi,
hope
Dobro jutro, hope, hvala
posle noćne kome...nastavljam u
Pobedinoj
Lp
Marina
Marina.......saj si gledala...z očmi srca...
Objem, lep pozdrav,
Majda
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Marina Adamović
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!