
v topli noči
zaplahuta upanje
s prozornimi krili
vznemiri eter
za hip se zdi
da jantar vzvalovi
a svita se
smola trdi
ne lepiš se
na koščke
razbitin
usiham
v samoten vrelec
okamnelih dni
Hvala, Svit :) ja, tisti vilinci so za kam drugam :)
objem
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: pi - irena p.
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!