
podaljšek (?) ... eni pa čakajo, da drugi naredijo. :)
polde,
če čakaš da naredi drugi spet čakaš...!
Lp,h
Irena, čakanje je čakanje ne...!
Hvala Ti.
Lp,h
Jaz ne čakam več.....razen na otroke, da pridejo domov ;)
Objem, Hope
Ja, tko Irena, to bomo pa počakali ne.
Lep vikend ti želim,hope
h, medtem, ko čakaš, lahko nrediš kaj drugega ...
lp
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!