kratkica

zeleno klasje

mama šepeta sončeku

to bo naš kruh

srecok

Sašo Zorc Florjanski

Poslano:
17. 05. 2016 ob 09:57

Kako prvinski, nostalgični duh veje iz te kratkice. Prav fino, Srečo! :-)

Lp, Sašo

Zastavica

srecok

Poslano:
17. 05. 2016 ob 11:05

ja sem videl sosedo mlado mamico ko se je sprehajala po polju.. in tu in tam je pobožala še zeleno klasje, mislim da je ječmen, prav tako je pobožala, kot svojega sončeka v naročju. lepo je gledati in zoreče klasje in naraščaj,,, oboje bo tvoj in moj kruh.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

srecok
Napisal/a: srecok

Pesmi

  • 16. 05. 2016 ob 19:37
  • Prebrano 737 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 150.6

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!