S tabo pod roko

Preden si pozno poklical,

sem sanjala, da letim.

 

Da si mi dal svoje roke, 

jih pripel na mesto,

kjer angelom rastejo krila.

 

In rekla sem ti,

v sanjah,

pusti me takšno, kot sem.

 

Ženska ob svojem moškem.

 

Da lahko hodim 

s tabo pod roko

po ulicah  mesta,

 

kjer so se že zdavnaj pred nama

 

srečale najine stopinje

iz vod in speče tišine zvezd.

ob potoku - Majda Kočar

Komentiranje je zaprto!

ob potoku - Majda Kočar
Napisal/a: ob potoku - Majda Kočar

Pesmi

  • 21. 01. 2016 ob 22:30
  • Prebrano 787 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 482.7

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!