
hočem napisati veselo pesem
pa gredo besede v cvet
in sonce uvene
luč se ugasne
hočem napisati veselo pesem
in pijem kavo
za entuziazem
za srečo v pol ure
moje rože imajo nove gredice
potem mine
se zvečeri
ne morem spati
in skrčeno kukam spod odeje
po kotih se nabirajo strahovi
lezejo ven
prišli so iz mene
ne boste me ne
ne boste me
jaz hočem napisati
veselo pesem
zato jih naredim majhne
kako jih naredim majhne
povem jim
da jaz zmorem več
da lahko
napišem
veselo pesem
in začnem
narišem soncu
nov obraz
Lepo je prebrati pesem, ki je optimistična, ki ni zgolj bivanjska jamjarija. Všeč mi je
lovrenka
iskrena in iskreno lepa pesem;
še veliko sončkov z nasmehom ti želim,
koni
Lovrenka, hvala ti, in se strinjam, da nam je treba več optimizma.
Koni, tudi tebi hvala, včasih se moraš nasmehniti sam sebi.
Obema pošiljam en topel sončni žarek in ravno prav snega. :))
A.
prav imaš, Gospodična; tudi mene si vzpodbudila k zapisu igrive pesmi;
lp, koni
Koni, najlepša hvala, vedno sem vesela takšnih besed. :)
Bodi lepo,
A.
Gospodična, ne me razumeti s slabe strani, ker privoščim samo dobro,
ono drugo je že....klasika skoraj...
ampak malo sem brala (si našla dobre besede veš!) lepo se bere
ko BRALCI PRIPOROČAJO VESELO PESEM!
To me je dvignilo, pesem pa je lepa in da napreduje gor ji privoščim,
pa saj tudi pesmi znajo biti...hrabre in tako je prav, ni tko.
Lep dan Gospodična,
hope
Hope, še enkrat hvala za čudovit komentar (že pri Žerjavih si mi zelo lepo napisala); po svoje sem že sita žalosti in res opažam, kako težko je napisati optimistično, srečno, veselo pesem. (Žal pa pišem, kar čutim.) Blagor jim, ki znajo, meni uspe le redko. Bodi veselo in hvala, :)
A.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Gospodična
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!