vesela pesem

 

hočem napisati veselo pesem

pa gredo besede v cvet

in sonce uvene

luč se ugasne

hočem napisati veselo pesem

in pijem kavo

za entuziazem

za srečo v pol ure

moje rože imajo nove gredice

potem mine

se zvečeri

ne morem spati

in skrčeno kukam spod odeje

po kotih se nabirajo strahovi

lezejo ven

prišli so iz mene

ne boste me ne

ne boste me

jaz hočem napisati

veselo pesem

zato jih naredim majhne

kako jih naredim majhne

povem jim

da jaz zmorem več

da lahko

napišem

veselo pesem

in začnem

narišem soncu

nov obraz

 

 

Gospodična

lovrenka

Poslano:
03. 01. 2016 ob 09:44

Lepo je prebrati pesem, ki je optimistična, ki ni zgolj bivanjska jamjarija. Všeč mi je

lovrenka

Zastavica

koni

Poslano:
03. 01. 2016 ob 09:48

iskrena in iskreno lepa pesem;

še veliko sončkov z nasmehom ti želim,

koni


Zastavica

Gospodična

Poslano:
03. 01. 2016 ob 12:17

Lovrenka, hvala ti, in se strinjam, da nam je treba več optimizma. 

Koni, tudi tebi hvala, včasih se moraš nasmehniti sam sebi.

Obema pošiljam en topel sončni žarek in ravno prav snega. :))

A. 

Zastavica

koni

Poslano:
03. 01. 2016 ob 13:05

prav imaš, Gospodična; tudi mene si vzpodbudila k zapisu igrive pesmi;

lp, koni

Zastavica

Gospodična

Poslano:
03. 01. 2016 ob 23:11

Koni, najlepša hvala, vedno sem vesela takšnih besed. :) 

Bodi lepo, 

A. 

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
07. 01. 2016 ob 17:37

Gospodična, ne me razumeti s slabe strani, ker privoščim samo dobro,

ono drugo je že....klasika skoraj...

ampak malo sem brala (si našla dobre besede veš!) lepo se bere

ko BRALCI PRIPOROČAJO VESELO PESEM!

To me je dvignilo, pesem pa je lepa in da napreduje gor ji privoščim,

pa saj tudi pesmi znajo biti...hrabre in tako je prav, ni tko.

Lep dan Gospodična,

hope

Zastavica

Gospodična

Poslano:
07. 01. 2016 ob 23:23
Spremenjeno:
07. 01. 2016 ob 23:24

Hope, še enkrat hvala za čudovit komentar (že pri Žerjavih si mi zelo lepo napisala); po svoje sem že sita žalosti in res opažam, kako težko je napisati optimistično, srečno, veselo pesem. (Žal pa pišem, kar čutim.) Blagor jim, ki znajo, meni uspe le redko. Bodi veselo in hvala, :)

A. 

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Gospodična
Napisal/a: Gospodična

Pesmi

  • 03. 01. 2016 ob 00:35
  • Prebrano 1233 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 375

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!