ANEGEL

Vedno sem upala,
nikoli lagala,
vedno igrala,
si v dnevnik pisala.

Upala se,
da boš nekoč,
ti moj angel prišel,
mi na uho zašepetal,
da me boš vedno varoval,
nad mano bedel,
si me vedno želel.

Res sem mislila,
da si angel,
ki me varuješ,
moj zaščitnik,
moja pesem,
moja prva in večna ljubezen.

ChoCoŁjatt

Komentiranje je zaprto!

ChoCoŁjatt
Napisal/a: ChoCoŁjatt

Pesmi

  • 10. 02. 2009 ob 15:44
  • Prebrano 778 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 115

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!