
bela
polivinilasta vrečka
modra
raztrgana otroška odeja
rdeča
sled krvi
zavito v temo
na slovenski meji
(zvezde
so ugasnile
na zastavi evrope
bodeča žica)
Sjajna "angažovana" poezija! Bravo!
lp, Milen
Milen, hvala!
Res se sprašujem, zakaj bodeča žica, če pa je že trnja preveč!
Lp, Jošt Š.
Levček, hvala in lep pozdrav!
Jošt Š.
Domiselno in domišljeno, kar za aktualno dogajanje ne moremo reči. Bolečina in nemoč, iz katere vstajajo (vsaj) besede ... Čestitke,
Ana
Da, da... odlično, čestitam, Jošt! :-)
Lp, Sašo
….in nanjo nam bodo ob Božiču navesili zlate EU zvezdice, ter napeljali utripajoče novoletne lučke; da nam bodo svetile v zaporniško celico!?
Odlično Jošt! Čestitam.
Lp, Dimitrij
Ana, hvala za podčrtanko!
Je pa škoda, da je morala pesem nastati.
Lp, Jošt
Sašo, Dimitri, hvala za vajin odziv na moj odziv ...
Lep pozdrav obema!
Jošt
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Milan Žniderič - Jošt Š. (urednik)
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!