KO SE BOM SPET VRNILA

 

Ko se bom spet vrnila,

bo pomlad.

 

Na žametne preproge

bom naslonila svoj obraz

in bo v meni spet vse oživelo.

 

Zdaj je vse sivo;

ulice, asfalt,

še v duši ni več

tistih sončnih cest.

 

Ko se bom spet vrnila,

bo pomlad.

 

Tam bo vse čisto,

svetlo in dišeče.

Še kraj,

ki zdaj je mrtev, siv in nem,

bo zasijal v neštetih barvah.

 

Ko se bom spet vrnila,

bo pomlad.

 

 

darinka

Komentiranje je zaprto!

darinka
Napisal/a: darinka

Pesmi

  • 21. 11. 2015 ob 00:48
  • Prebrano 630 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 174.6

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!