Odhajam

Večkrat gledam tvojo sliko,

iz nje se nasmihaš mi.

Čeprav bleda je in prašna,

v meni živih barv še živi.

 

Če bi vsaj srečala te kdaj

in vprašala te, kako si kaj?

Ko bi vsaj videla kako sprehajaš se v družbi lepega dekleta,

ko srečna sta, objeta.

 

Kako želim si dragi to,

da srečen si, čeprav z njo.

Da spet pramikaš gore, se ljubiš, obožuješ.

 

Vem, ob slovesu mojem, ti je počilo srce, košček njega se zaril je vame.

Globje rane kot je ta, še kipar izklesati ne zna.

 

Ko ti vsaj lahko bi rekla oprosti mi,

oprosti mi za srčne rane, za noči temne, neprespane...

 

V mojem srcu bo vedno varen košček tvojega srca,

ki pred leti sem ti obljubila  ga.

https://www.pesem.si/nines

Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: https://www.pesem.si/nines

Pesmi

  • 08. 10. 2015 ob 16:21
  • Prebrano 634 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 86.78

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!