
sivkasta megla
utrujeni koraki
vnašajo nemir
pokopališče skriva
neizrečene želje
lepo ujeto vzdušje, le da tudi jaz ne vem, ali je to tanka ali le lepa pesem :)
Lp
Pi
Srečo, tole vzdušje kar veje iz slike, v katero se je ujela pesem. :-)
Lp, Sašo
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: srecok
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!