Ples nemoči

Nemirno spi
orkan razbija trudno vest
in vse diši
po sencah ki parajo mlado srce
diši strah
napajan z upi laži
dišiš ti
v zbledelem vonju čiri na želodcu…

 

Tegoben sen
ves v enem spominja na te
zatrte krike
in telo se upira
v plesu divje nemoči
hrepeneč ljubezni se izžira
in dušo onemoglost duši
izčrpana pade kot truplo zaspi…

 

Tedaj čaka na
jutro

 

jutro, ki bo

 

In glej že se dani

 

a jutra še ni…

petercemazar

Komentiranje je zaprto!

petercemazar
Napisal/a: petercemazar

Pesmi

  • 27. 08. 2015 ob 21:51
  • Prebrano 587 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 171.7

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!