Za vekomaj

Danes sem objela tisto največ,

kar morem objeti.

Dojela s pogledi vse tisto,

kar dotika se vaju.

Začutila sem hrepenenje,

ki se izliva iz enega v drugo srce.

Videla sem vajin žar,

ko izpovedala sta si ljubezen

za vekomaj.

levcek

IŽ-lev

Poslano:
12. 08. 2015 ob 00:00

Pozdravljen levček,

prebrala sem tvojo pesem in tako zelo lepa je,

čista kot potok in dobrodušna kot obveza.

Odprete pesmi so mi najljubše.

Želim ti vse lepo in dobro, poletje je, pa še bolj.

Lp, hope

Zastavica

levcek

Poslano:
12. 08. 2015 ob 05:24

Hvala hope.

lp, M

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

levcek
Napisal/a: levcek

Pesmi

  • 11. 08. 2015 ob 22:05
  • Prebrano 670 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 193.76

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!