
Danes sem objela tisto največ,
kar morem objeti.
Dojela s pogledi vse tisto,
kar dotika se vaju.
Začutila sem hrepenenje,
ki se izliva iz enega v drugo srce.
Videla sem vajin žar,
ko izpovedala sta si ljubezen
za vekomaj.
Pozdravljen levček,
prebrala sem tvojo pesem in tako zelo lepa je,
čista kot potok in dobrodušna kot obveza.
Odprete pesmi so mi najljubše.
Želim ti vse lepo in dobro, poletje je, pa še bolj.
Lp, hope
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: levcek
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!