
V soju modre lune
me potopi v nežnost
ovij z mesečino najina obrisa
zlita v en sam lik brez sence
puščavnici ogrejeva samoto
zašepetaj tiste besede
še mesec se zagrne z žarom
kamni na njem toplijo noč
v kateri se oči ozirajo k nebu
in iskalci trgamo z njega
vsak svoj košček iluzije
Hvala, Petja :)
Tudi jaz ti želim vse lepo
I.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: pi - irena p.
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!