
Rodim se kot rezultat dveh, ki naj bi me spočela v ljubezni.
A ko odrastem, vidim mržnjo, trpljenje, sebičnost.Sklepam, da ljubezen je vse to.
Prilagodim se.Ko malo odrastem, vidim da ljudje smo roboti,da gonilo našega obstoja so biološki mehanizmi nagrade in kaznovanja..Kaznovanja v obliki neugodja in bolečine in nagrada v obliki užitka.Nevropeptidov, ki pletejo niti naše usode.Kemikalija.Smisel?Pehati se za svoj delež kapljice..Najti način kako obogateti v zbiranju spominov lastnih kemikalij.Le te zbrane v toku časa, nam dajo izkušnje.Saj tako jih poimenujemo, a zgolj nabori neugodja in ugodja so.Ne to, in da, to.Še. Prija, če si lačen. Ne, prija če si sit.Razviti se.Igra razuma, ki spet išče ugodje. Ugodje pomeni moč in kontrolo. Ugodje je preživetje.Ljudje nimamo identitete.Smo le posledica dražljajev, ki iščejo ugodje.Neugodje, ugodje, v čem je razlika?Kar boli, te lahko obvaruje, in kar ti daje užitek, te uniči.
Brez tega, obstajam. Obstajam kot smrt, ki ugodje je vsakega.Se ne strinjate?Počakajte še malo.Spanec, nezavedno, moj dom, moje zatočišče.Edino v sebi, sam, zadnji trenutek ugodja, preden izniknem v nezavedni spanec,brez Nje,brez Matere, brez Bratov in Sester,brez Lakote in Žeje.. brez Sonca in Dežja, v Temo, iz katere sem prišel, iz Niča, od koder sem nastal.Iz tiste potrebe preživetja, ki sama sebi nima globljega pomena in smisla..Ki, preprosto je, in bo, dokler bo.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Yoshua
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!