čas

kdo je to?

Je morilec in sodnik,

je zdravilec in bolnik.

 

Ljudje ga omejujemo,

kot vse ostale stvari.

Pri tem pa se vsake toliko zdi,

da ne glede na to kaj skujemo,

njegovemu teku ne ubežimo.

 

Včasih si iskreno želimo,

da bi kar mimo zbežal.

Spet drugič pa bi raje videli,

da bi še malo z nami ostal.

 

Slej ko prej pa bomo sprevideli,

da bo šel naprej tudi brez nas.

Tekel bo brez nas,

tekel bo,

čas.

metkonja

Komentiranje je zaprto!

metkonja
Napisal/a: metkonja

Pesmi

  • 26. 07. 2015 ob 00:10
  • Prebrano 592 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 165.1

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!