
kdo je to?
Je morilec in sodnik,
je zdravilec in bolnik.
Ljudje ga omejujemo,
kot vse ostale stvari.
Pri tem pa se vsake toliko zdi,
da ne glede na to kaj skujemo,
njegovemu teku ne ubežimo.
Včasih si iskreno želimo,
da bi kar mimo zbežal.
Spet drugič pa bi raje videli,
da bi še malo z nami ostal.
Slej ko prej pa bomo sprevideli,
da bo šel naprej tudi brez nas.
Tekel bo brez nas,
tekel bo,
čas.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: metkonja
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!