Včasih si želim...

Včasih si želim, da bi bila
angel v Tvojem objemu,
da bi smela ostati s Teboj
na Tvoji poti,
želim,
da bi bila edina
v Tvojem srcu,
čeprav vem,da ne smem
sanjati in upati,
da bi Ti
bil samo moj
večno.

Maja Kržišnik

Komentiranje je zaprto!

Maja Kržišnik
Napisal/a: Maja Kržišnik

Pesmi

  • 28. 03. 2007 ob 20:24
  • Prebrano 803 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 0

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!