Spet spomini

Misli tavajo mi tja,

tja kjer sreča se konča.

Neštetokrat sem se že vprašala,

čemu srečo mojo sem ti dala.

 

Rana sveža ni,

a vendar me boli.

Spomini nate so ostali,

tebe za vladarja so izbrali.

 

Kličem, prosim samo sebe,

da odrešim se od tebe.

Žal mi je za vse,

da spoznala sploh sem te.

TdjPvs

Komentiranje je zaprto!

TdjPvs
Napisal/a: TdjPvs

Pesmi

  • 10. 07. 2015 ob 12:03
  • Prebrano 688 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 127.23

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!