
Res zelim si biti ponovno otrok ,da bi ponovno lizal dojko , o bog zakaj sem tako proklet? Zakaj sem odrasel !?
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Nadne
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!