
Ah, to frfotanje dvojine! Lepa. Osrednji del je močan.
Lp A
Močna pesem je Ob potočku veš, vendar mi je zelo všeč.
Bodi lepo Majda.
Lp, hope
Hvala obema!
Lep, (močan :) pozdrav !
Majda
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: ob potoku - Majda Kočar
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!