ne poj mi žalostnih
Raje imam slovensko pesem ob treh zjutraj po sporedu kot ob dveh popoldan po dekretu.
rima

Napisal/a: rima
Aforizmi
- 25. 02. 2015 ob 18:57
- Prebrano 594 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 137.71
