
Sit sem obujanja spominov
kopanja po preteklosti
da bi še odkod potegnil na plan
kakšen najin trenutek
kaj mi bo tisto kar je bilo
ali tebi
mar ni škoda časa
že tako izgubljenega štejeva v letih
nihče nama ga ne povrne
oči skelijo od strmenja v monitor
zabrisal bi ga s tipkovnico skozi okno
in ti ali nisi sita najine sedanjosti
ali nisi lačna drugačnih dni
pustiva spomine
vse jih bova prečesala
v zimskih večerih
vsak v svojem gugalnem stolu
ko bo siva
barva najinih las.
malo v hecu: vajina zgodba ma skoraj biblijske razsežnosti.. si kot Jakob, ki je sedem let služil za Rahelo :) Kolkor se spomnim se je tam nekaj zapletlo, a iskreno upam, da je to zadnji sneg po katerem se sprehajaš sam.
Oj Srecok in hvala ti, sploh za besede v drugem delu tvojega komentarja. Bodi fajn.
Lepi spomini,ki spadajo pod preteklost.
Sedanjost še in prihodnost pa bo ok.
Ni tko Igor.
hope
Hope tako ja, ok. bo in še več kot samo ok.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: igor žuravlev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!