Greva še za jutri živeti

Sit sem obujanja spominov

kopanja po preteklosti

da bi še odkod potegnil na plan

kakšen najin trenutek

kaj mi bo tisto kar je bilo

ali tebi

mar ni škoda časa

že tako izgubljenega štejeva v letih

nihče nama ga ne povrne

oči skelijo od strmenja v monitor

zabrisal bi ga s tipkovnico skozi okno

in ti ali nisi sita najine sedanjosti

ali nisi lačna drugačnih dni

pustiva spomine

vse jih bova prečesala

v zimskih večerih

vsak v svojem gugalnem stolu

ko bo siva

barva najinih las.

 

 

 

 

 

 

 

igor žuravlev

srecok

Poslano:
07. 02. 2015 ob 11:19

malo v hecu:  vajina zgodba ma skoraj biblijske razsežnosti.. si kot Jakob, ki je sedem let služil za Rahelo :) Kolkor se spomnim se je tam nekaj zapletlo, a iskreno upam, da je to zadnji sneg po katerem se sprehajaš sam.

Zastavica

igor žuravlev

Poslano:
07. 02. 2015 ob 11:29

Oj Srecok in hvala ti, sploh za besede v drugem delu tvojega komentarja. Bodi fajn.

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
07. 02. 2015 ob 12:31

Lepi spomini,ki spadajo pod preteklost.

Sedanjost še in prihodnost pa bo ok.

Ni tko Igor.

hope

Zastavica

igor žuravlev

Poslano:
07. 02. 2015 ob 14:38

Hope tako ja, ok. bo in še več kot samo ok.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

igor žuravlev
Napisal/a: igor žuravlev

Pesmi

  • 07. 02. 2015 ob 10:59
  • Prebrano 839 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 221.61

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!