Priplesali bodo pomlad

 

Zmoti me hrup s ceste. Močno sneži. Čeprav še ni svečnica, se pri sosedovih zbirajo znanci,

deloma že odeti v kurentijo. Pripravljajo se na večdnevni praslovenski običaj.


kurentovanje,

strašljivi lik pleše,
preganja zimo

 

srecok

Sašo Zorc Florjanski

Poslano:
30. 01. 2015 ob 12:41

Ja, včasih se iz tega valčka priplesalih kosmov snežink rode najlepše pesmi... 

lp Sašo

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

srecok
Napisal/a: srecok

Pesmi

  • 30. 01. 2015 ob 11:48
  • Prebrano 655 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 257.95

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!