Noč in dan

Ljubim nebo. Že od nekdaj imam rada pokrovke.

IŽ-lev

Milan Žniderič - Jošt Š.

urednik

Poslano:
22. 01. 2015 ob 07:50

Noč ...

Rad imam ženo. Ko me pokrije.

lp

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
22. 01. 2015 ob 15:51

Dan...

Rad imam ženo. Zjutraj me s poljubom in kavo prebudi.

Lepo si to po svoje napisal in lahko bi ji celo pokazal, bi vedela da jo imaš res rad.

Lepo bodi Jošt Št.

Lp, hope

Zastavica

Milan Žniderič - Jošt Š.

urednik

Poslano:
22. 01. 2015 ob 17:13

:)

... ja, ja, se še spomnim ..., no se mi zdi :)).

Ostalo sem ji pa menda že pred poroko povedal, kaj bi potem ponavljal ... ;)

lp, Jošt Š.

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
22. 01. 2015 ob 20:59

Jošt š. vse si dolgoročno mislil. Čestitke.

Sicer smo pa ženske kljub temu svoj svet....pa tudi moški ko so vas pripeljali z Marsa. Ženske smo baje iz Venere....

Lep pozdrav, hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Aforizmi

  • 22. 01. 2015 ob 07:33
  • Prebrano 632 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 159.4

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!