
Noč ...
Rad imam ženo. Ko me pokrije.
lp
Dan...
Rad imam ženo. Zjutraj me s poljubom in kavo prebudi.
Lepo si to po svoje napisal in lahko bi ji celo pokazal, bi vedela da jo imaš res rad.
Lepo bodi Jošt Št.
Lp, hope
:)
... ja, ja, se še spomnim ..., no se mi zdi :)).
Ostalo sem ji pa menda že pred poroko povedal, kaj bi potem ponavljal ... ;)
lp, Jošt Š.
Jošt š. vse si dolgoročno mislil. Čestitke.
Sicer smo pa ženske kljub temu svoj svet....pa tudi moški ko so vas pripeljali z Marsa. Ženske smo baje iz Venere....
Lep pozdrav, hope
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!