
Nič od belih krpic
tam zunaj je jesen
razen če mi lažejo oči
ekran televizorja preplavljajo
podobe ki jih ne želim gledati
glasnost nekje do sredine
tako bolj za občutek gre
nad kosilom sem obupal
bom jutri umazal krožnik
začuda
spi se mi
mogoče bi lahko...
ne
mislim da ne bom
nočem se še enkrat prebuditi
danes ne več
pa ti
kakšno podobo ima tvoja nedelja
upam
da je prijazna do tebe
če ti je prazna
se oglasi na kavico
in še par reči
bom doma.
kava naj bo vroča, močna in črna tako kot Moja, vsaj za mene brez sladkorja, jaz to kar tako, ne bat, se ne vabim :)
Kavico skuham jaz Igor velja in seveda sladkor ni noben problem.
Takšno z mlekom za zaćetek....
Upam da kmalu.
hope
Hope, do takrat bo tudi že cuker, mleko pa itak. Dobrodošla!
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: igor žuravlev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!