In prinesi sladkor za kavo

Nič od belih krpic

tam zunaj je jesen

razen če mi lažejo oči

ekran televizorja preplavljajo

podobe ki jih ne želim gledati

glasnost nekje do sredine

tako bolj za občutek gre

nad kosilom sem obupal

bom jutri umazal krožnik

začuda

spi se mi

mogoče bi lahko...

ne

mislim da ne bom

nočem se še enkrat prebuditi

danes ne več

pa ti

kakšno podobo ima tvoja nedelja

upam

da je prijazna do tebe

če ti je prazna

se oglasi na kavico

in še par reči

bom doma.

 

 

igor žuravlev

srecok

Poslano:
11. 01. 2015 ob 11:47

kava naj bo vroča, močna in črna tako kot Moja,  vsaj za mene brez sladkorja, jaz to kar tako, ne bat, se ne vabim :)

Zastavica

igor žuravlev

Poslano:
11. 01. 2015 ob 11:52

Oj Srecok in :), bodi fajn.

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
11. 01. 2015 ob 13:46

Kavico skuham jaz Igor velja in seveda sladkor ni noben problem.

Takšno z mlekom za zaćetek....

Upam da kmalu.

hope

Zastavica

igor žuravlev

Poslano:
11. 01. 2015 ob 14:07

Hope, do takrat bo tudi že cuker, mleko pa itak. Dobrodošla!

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

igor žuravlev
Napisal/a: igor žuravlev

Pesmi

  • 11. 01. 2015 ob 11:29
  • Prebrano 706 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 221.06

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!