Matere ostanejo...........

Matere ostanejo

očetje grejo

tam kjer je krajša pot

tja odhitijo

čeprav le na videz

vračajo se vsaki teden

da vidijo svoja semena

da si napolnejo spomin

na tisto čarobno noč

ko so dali še enega

živega na ta svet.

Potem bežijo

s tisočimi razlogi

in vedno dlje so

dokler se popolnoma

ne odtujijo

od svojega dela korenin.

Mala duša

plazi čez robove

da vidi lastnega očeta.

IŽ-lev

tomi

Poslano:
05. 01. 2015 ob 11:26

Čista in globoka resnica

veje iz tvojega videnja 

kako se s sprenevedanjem

zaposljuje neka moškost,

ki v sebi ohranja le spermo,

a vse drugo je izgubljeno življenje.

LP

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
05. 01. 2015 ob 11:38

Ja Tomi, vse ostalo je iz enega postalo dvoje in še več izgubljenih življenj.

Nihče ni kriv, da se ga je dotaknilo življenje in ga živi, kakor ve in zna.

In vse je iz sperme oz. iz nekega organskega začetka za ohranitev rase.

Bodi lepo,

Lp, hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 05. 01. 2015 ob 11:04
  • Prebrano 746 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 224.74

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!