
Matere ostanejo
očetje grejo
tam kjer je krajša pot
tja odhitijo
čeprav le na videz
vračajo se vsaki teden
da vidijo svoja semena
da si napolnejo spomin
na tisto čarobno noč
ko so dali še enega
živega na ta svet.
Potem bežijo
s tisočimi razlogi
in vedno dlje so
dokler se popolnoma
ne odtujijo
od svojega dela korenin.
Mala duša
plazi čez robove
da vidi lastnega očeta.
Čista in globoka resnica
veje iz tvojega videnja
kako se s sprenevedanjem
zaposljuje neka moškost,
ki v sebi ohranja le spermo,
a vse drugo je izgubljeno življenje.
LP
Ja Tomi, vse ostalo je iz enega postalo dvoje in še več izgubljenih življenj.
Nihče ni kriv, da se ga je dotaknilo življenje in ga živi, kakor ve in zna.
In vse je iz sperme oz. iz nekega organskega začetka za ohranitev rase.
Bodi lepo,
Lp, hope
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!