:)
Muc se umiva.
koledniki, obiski ?
Dobro ali slabo ?
srecok
Poslano:
03. 01. 2015 ob 09:47
Spremenjeno:
03. 01. 2015 ob 09:47
spet bom napisal na vrata M*G*B (Moja Grda Baba) Miha Gašper Boltežar...:)
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: srecok
Pesmi
- 03. 01. 2015 ob 09:42
- Prebrano 650 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 147.5
