Praznujem

Praznujem nocoj.

Nazdravljam zemlji

ki me drži nad površjem

da ne razpre svojega brezna

tiste črne luknje

ki požira v temi

in več ne dvigne telesa

ne prevede še odmevajočih besed.

Morda je prepozno

ali malce prehitro,

še se veselimo starosti.

Še dvigamo kozarce.

Jutri si bom znova želela biti mlada.

 In poletje bom iskala po zimski poti

ko se bom udirala v zemljo.

 

 

IŽ-lev

IŽ-lev

Poslano:
02. 01. 2015 ob 13:11

Oj hvala ti Sašo me veseli.

Včasih mi kaj rata,čeprav imaš sam odlične pesmi.

So mi všeč.

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
02. 01. 2015 ob 13:18
Spremenjeno:
02. 01. 2015 ob 14:28

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
02. 01. 2015 ob 13:53
Spremenjeno:
02. 01. 2015 ob 14:28

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 01. 01. 2015 ob 01:27
  • Prebrano 2137 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 389.02

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!