
Zvečer je Trzin nenavadno tih,
vsi lokali so že zaprti,
le tam v ind. coni
je kot vedno odprt London pub,
kjer lažni božički
strežejo uvoženo pivo.
morda.
Sploh nisem bil v london pubu tako da ne vem če so božički stregli...
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Matej Krevs
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!