
ko bom velik, bom pisal, da sem majhen ...
preajnfoh
včasih je treba poznati avtorja ... :)
ta(k)le zapis bi lahko blestel; vsekakor brez njega ... :)
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Gregor Rozman
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!