Zebe me

Igram se z besedami.

Iz glave vlečem misli

v katerih se rojevajo

skriti občutki,

ki jih nihče ne bi vedel,

če ne bi bral,

če ne bi napisala

tisto kar je v meni,

kar tli

kot prvomajski

pogoreli ogenj,

ki še ni umrl,

ki še daje iskre.

Poljubljam srce,

ki mi ni priraščeno

a mi vseeno pripada,

vlečem proč

neznane sile

ki me naseljujejo

in mi vzamejo moč.

Trkam na vrata,

vem da so odprta,

a sem vljudna,

da me srce ne zasovraži.

Prebujam utripe.

Hočem občutek,

takšen ki pomirja,

ki ne draži,

ne vznemirja.

Vlečem nase

občutke

kakor debelo deko

na hladno kožo.

Da me ne zebe

 

IŽ-lev

tomi

Poslano:
08. 12. 2014 ob 07:59

Povsod in v vsem so boji

a največji so vedno v sebi,

ko odločaš, a nisi siguren,

če je prav tistemu srcu, ki ti je ljubi.

LP tomi


Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
08. 12. 2014 ob 21:28

Toliko bojev,

vsak del sveta svojega

vsak utrip se bori

za naslednji dotik utripa

ko ne veš ali veš

a strah vseeno obstaja.

Lep pozdrav Tomi,

hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 08. 12. 2014 ob 00:37
  • Prebrano 720 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 224.84

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!