
Igram se z besedami.
Iz glave vlečem misli
v katerih se rojevajo
skriti občutki,
ki jih nihče ne bi vedel,
če ne bi bral,
če ne bi napisala
tisto kar je v meni,
kar tli
kot prvomajski
pogoreli ogenj,
ki še ni umrl,
ki še daje iskre.
Poljubljam srce,
ki mi ni priraščeno
a mi vseeno pripada,
vlečem proč
neznane sile
ki me naseljujejo
in mi vzamejo moč.
Trkam na vrata,
vem da so odprta,
a sem vljudna,
da me srce ne zasovraži.
Prebujam utripe.
Hočem občutek,
takšen ki pomirja,
ki ne draži,
ne vznemirja.
Vlečem nase
občutke
kakor debelo deko
na hladno kožo.
Da me ne zebe
Povsod in v vsem so boji
a največji so vedno v sebi,
ko odločaš, a nisi siguren,
če je prav tistemu srcu, ki ti je ljubi.
LP tomi
Toliko bojev,
vsak del sveta svojega
vsak utrip se bori
za naslednji dotik utripa
ko ne veš ali veš
a strah vseeno obstaja.
Lep pozdrav Tomi,
hope
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!