
hahaha, Jure :)
Che Bingo :)
Lp obema
zdaj vem, zakaj sem imel toliko masla.
eno sem ujel
hv. obema
Bog je itak le den, ribnikov pa je veliko :)
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Srečko Luštrek
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!