Nelogični
Upanje je umrlo. Sedaj nam lahko pomagajo samo še bogovi.
srecok
Poslano:
04. 12. 2014 ob 08:08
Nelogični ? Kaj pa so bogovi drugega kot Upanje.?
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: srecok
Aforizmi
- 04. 12. 2014 ob 08:06
- Prebrano 519 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 39.2
