
Fajn misel. "Art is the universe admiring itself" .. tudi knjigo bi bilo vredno prebrati :)
Ob izboru pesmi za kratko zime 2012 je uredništvo zapisalo:
Izjemno kratka pesem, napolnjena z nepreštevno vesoljno vsebino. Hkrati neskončna, a nepremična – kako ujeti vesolje? – ujeti ga v (meta)pogled, ki omogoči zavedanje, da je delec vesolja vesolje v malem. In lahko sam, skozi svoj drobec, opazuje veličino celote. Brezkompromisno in nekako osvobajajoče za bralca, kot uvid v preprosto resnico stvarstva, po kateri je življenje pravzaprav čudovito.
Ooo ful fajn! :)
Zahvaljujem se vsem za čestitke in uredništvu, da je naredilo tako super povzetek!
Lp Yoda
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Yoda
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!